22-24 квітня (Тулуза, Франція)

Професійний теоретично-практичний курс «На шляху до екологічно  безпечного сільського  господарства». Інститут водних проблем і меліорації НААН спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку за підтримки Європейського Союзу, у рамках ініціативи EU4Business.


Інститут водних проблем і меліорації (Україна), компанія ValeurTech (Франція), Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу запрошують керівний склад та фахівців підприємств, що займаються зрошенням та вирощуванням органічної продукції, а також фермерів, які тільки розпочинають органічний бізнес, взяти учать в триденному професійному навчальному турі «На шляху до екологічно безпечного сільського господарства».

Захід присвячено ознайомленню з двома основними технологіями, що мають перспективи розвитку на зовнішніх і внутрішніх ринках – зрошення та органічного вирощування сільгосппродукції. Протягом тренінгу буде розглянуто технічні та економічні аспекти зазначених технологій, а також перспективи розвитку таких інвестиційних проектів. Тренінг проводитиметься в Франції – країні-лідері з використання цифрових технологій в аграрному виробництві та зрошенні.

 Курс проводитиметься висококваліфікованими практиками із Франції. Навчання проходитиме в групі з 20 осіб за методологією, що поєднує теоретичні знання та практичні навички. Програмою курсу передбачено відвідування спеціалізованих господарств, розташованих в різних частинах Франції.

Цільова аудиторія тренінгового курсу:

 • Старший інженерно-технічний та керівний персонал підприємств з  напряму органічного вирощування та зрошення;
 • Фермери, які планують інвестувати в розширення використання зрошення та органічного вирощування.

Учасники тренінгу матимуть змогу отримати знання за напрямами:

 • Формування розуміння фактору сталого продовольчого ланцюга для розвитку землеробства
 • Розуміння впливу та використання просторових і IoT технологій
 • Розвиток робототехніки в сфері землеробства в майбутньому
 • Обмін найкращими практиками в сфері зрошення та управління водними ресурсами на регіональному та місцевому рівнях
 • Обмін баченнями та точками зору на розвиток органічного ринку
 • Практичні рекомендації щодо застосування  новітніх технологій в практиці органічного вирощування та зрошення.

  Щоб подати заявку на участь необхідно заповнити реєстраційну форму. Реєстраційна форма заповнюється на кожну особу окремо.

Кількість місць для підприємств обмежена – 20 осіб.  Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями для відбору будуть наявність виробничого досвіду в галузі зрошення та органічного виробництва.

Учасник покриває 50% від вартості участі у тренінговій програмі, інші 50% покривається ЄС. Вартість поїздки 18 200 грн. із перельотом Київ-Ліон (21.04.2020) та Тулуза–Київ (25.04.2020).

Програма заходу

За більш детальною інформацією щодо вартості та програми курсу звертайтесь, будь ласка, до організаторів  заходу:

 • Тетяна Матяш     + 38 (050) 657-76-68   Тетяна Матяш
 • Наталія Діденко  +38 (050) 944-93-08

      Цей проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР