16-18 березня (Миколаїв)

Професійний теоретично-практичний курс «Управління поливами за краплинного зрошення та дощування»

Інститут водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України (ІВПіМ НААН) і Європейський Банк Реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business, запрошують керівників, керуючих спеціалістів, гідротехніків, агрономів сільськогосподарських підприємств, що займаються зрошуваним землеробством взяти участь у 3 – денному навчальному курсі «Управління поливами за краплинного зрошення та дощування».

Дата та місце проведення: 16-18 березня 2020 року Миколаївська область, м. Миколаїв, на базі готелю «Reikartz».

Управління зрошенням в сучасних умовах відіграє дуже важливу роль при вирощуванні переважної більшості культур на півдні України. В сучасних умовах зміни клімату вимоги до якості проведення поливів підвищуються, тому керівникам, керуючим спеціалістам, гідротехнікам, агрономам зацікавленим у розвитку зрошувального напряму у вирощуванні сільськогосподарських культур необхідні знання технологій управління зрошенням.

Під час навчання слухачів буде ознайомлено з усіма основними складовими процесу формування та реалізації режимів зрошення: від ролі і значення властивостей ґрунтів до методів визначення сумарного водоспоживання сільськогосподарських культур, моніторингу та прогнозування вологозабезпечення ґрунтів різними методами – розрахунковими та інструментальними. Завершують теоретичний курс лекції щодо складу функціональних можливостей та особливостей практичного застосування створеної в Інституті нової інформаційно-аналітичної системи управління поливами «Полив онлайн».

Для подачі заявки на участь необхідно заповнити реєстраційну форму: http://bit.ly/36VVdGg

Вартість курсу – 2 000 гривень з одного учасника. У вартість включено навчальні матеріали.

Лектори курсу 

Завантажити програму заходу

Місце проведення готель «Reikartz» вулиця Спортивна, 9, м. Миколаїв, Миколаївська область, 54015